Про запобігання низових пожеж

15.05.2020

У зв’язку з відключенням високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі, які пов’язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019рр. неодноразово проводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.

З метою посилення нагляду за протипожежним станом охоронних зон високовольтних ліній електропередачі, попередження ушкоджень ПЛ під час жнив, що може привести до нещасних випадків з людьми, порушення електропостачання споживачів, також відповідно до звернення ВП Дніпровської електроенергетичної компанії та Закону України «Про енергетику», «Правил охорони електричних мереж», затверджених постановою КМ України сільська рада попереджає землевласників та землекористувачів про:

• Категоричну заборону спалювання в охоронних зонах ПЛ 330кВ стерні, післяжнивних залишків, очерету та бур’яну;
  • Категоричну заборону наближення до проводів ПЛ техніки, механізмів, пристосувань, струменів води та хімічних реактивів на відстань менше 3,5 метрів;
  • За три доби до початку збирання зернових в охоронній зоні електропередачі попереджувати власника ПЛ за телефонами: (056)404-37-73, 404-37-21, 404-37-23, 0962879254;
  • Після збирання зернових культур під ПЛ протягом 2-діб проводити оранку охоронних зон;
  • Охоронна зона ПЛ встановлена по обидві сторони від крайніх проводів на відстані 30 метрів для ПЛ 330 кВ.

Виконком сільської ради

Американський білий метелик – карантинний шкідник

З 27 липня по 27 серпня 2020 року у Кіровоградській області триватиме місячник знищення амброзії полинолистої та повитиці польової, вогнищ американського білого метелика.
27.07.2020

Дмитрівська сільська рада попереджає

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна, а у окремих випадках і кримінальна відповідальність
17.07.2020

Про встановлення режимів роботи водних об’єктів

Згідно із статтею 76 Водного кодексу України та з метою забезпечення нормальних умов функціонування водної екосистеми, недопущення змін санітарно-екологічних і гідробіологічних умов, забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами...
23.06.2020

Увага!

Дмитрівська сільська рада доводить до вашого відома, що з 22 по 27 червня 2020 року в ранішній та вечірній період на полях ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці пестицидами.
19.06.2020

Не спалюйте суху траву!

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі, птиця та комахи, а головне – завдається величезна школа здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
09.04.2020