Кожен акт підпалу – це злочин проти тендітного світу природи.

13.04.2021

За вихідні дні  рятувальники 15 разів залучались до гасіння пожеж сухостою та сміття.

За інформацією прес-служби ГУ ДСНС України у Кіровоградській області, пожежі гасили у Олександрійському, Знам’янському, Світловодському, Кропивницькому, Долинському, Олександрівському, Благовіщенському, Устинівському, Петрівському районах та у Кропивницькому на загальній площі близько 2 гектарів.

Мешканці  Дмитрівської громади також «відзначилися» цими вихідними. Горіло в усіх населених пунктах громади. Значна кількість горе-господарів, випалюючи минулорічну суху траву і листя прирікають себе й оточуючих до непередбачуваних наслідків. У вогні гинуть цілі потомства тварин та птахів. Ми їх просто спалюємо живцем - і це страшно. Кожен акт підпалу – це злочин проти тендітного світу природи.

Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли сухостій  спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття. Сподіваємось на вашу свідомість.

Оприскування ТОВ Агрофірма "Іванківці"

ТОВ Агрофірма "Іванківці" попереджає про те, що в період з 23 квітня по 20 червня поточного року шляхом оприскування будуть вноситись засоби захисту рослин.
22.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради

Увага! Дитрівська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Дмитрівської сільської ради!
30.09.2020

Американський білий метелик – карантинний шкідник

З 27 липня по 27 серпня 2020 року у Кіровоградській області триватиме місячник знищення амброзії полинолистої та повитиці польової, вогнищ американського білого метелика.
27.07.2020

Дмитрівська сільська рада попереджає

За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна, а у окремих випадках і кримінальна відповідальність
17.07.2020

Про встановлення режимів роботи водних об’єктів

Згідно із статтею 76 Водного кодексу України та з метою забезпечення нормальних умов функціонування водної екосистеми, недопущення змін санітарно-екологічних і гідробіологічних умов, забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами...
23.06.2020

Увага!

Дмитрівська сільська рада доводить до вашого відома, що з 22 по 27 червня 2020 року в ранішній та вечірній період на полях ТОВ «Знам’янська агропромислова компанія» буде проводитися обробіток посівів озимої пшениці пестицидами.
19.06.2020

Про запобігання низових пожеж

У зв’язку з відключенням високовольтних ліній електропередачі через низові пожежі , які пов’язані з випалюванням стерні та післяжнивних залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019рр. неодноразово проводили до спричинення перерви в електропостачанні регіону.
15.05.2020

Не спалюйте суху траву!

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами безпечної поведінки в навколишньому середовищі. Через їхню необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі, птиця та комахи, а головне – завдається величезна школа здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
09.04.2020