У ході роботи виконавчого комітету було розглянуто ряд питань, а саме:

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

2. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

3. Про стан надходження платежів до бюджету Іванковецької сільської ради за січень - грудень 2020 року.

4. Про стан надходження платежів до бюджету Дмитрівської сільської ради за січень - грудень 2020 року.

5. Про виконання виконкомом сільської ради Закону України "Про звернення громадян" у 2020 році та завдання на 2021 рік.

6. Про підсумки роботи виконкому сільської ради по здійсненню делегованих повноважень за 2020 рік.

7. Про роботу закладів культури Дмитрівської сільської ради за 2020 рік.

8. Про затвердження плану роботи військово-облікового столу Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

9. Про затвердження календарного плану основних заходів цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

10. Про затвердження плану евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей Дмитрівської сільської ради у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

11. Про затвердження плану роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дмитрівської сільської ради.

12. Про затвердження плану роботи громадської інспекції у справах дітей виконкому Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

13. Про приписку юнаків 2004 року народження до призовної дільниці Знам'янського ОМТЦК та СП Кіровоградської області.

14. Про організацію роботи штабу цивільного захисту на території сільської ради на період проведення командно-штабних тренувань.

15. Про присвоєння адреси житловому будинку с селі Плоске по вулиці Козацькій, який обліковується за громадянином Бугайовим О.А.

16. Про визначення переліку об'єктів та видів робіт для відбування адміністративного стягнення чи покарання у вигляді громадських робіт правопорушниками та засудженими.

17. Про уповноваження посадової особи на вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей, прирівняних до нотаріально посвідчених.

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради розглянув ряд важливих питань

28 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

30 червня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

Сьогодні, 18 травня 2021 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке пройшло під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль

Засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

27 квітня 2021 року, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

Відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

Під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль 19 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

Під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль 23 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.
23.02.2021