Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

23.02.2021

Під головуванням Дмитрівського сільського  голови Наталії Стиркуль   23 лютого  відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

На початку засідання начальник фінансового відділу Заєць А.О. проінформувала присутніх по питанню «Про стан виконання доходної частини бюджету Дмитрівської сільської  територіальної громади за січень 2021 року».

Заслухавши звіт директора Дмитрівського комунального підприємства сільської ради «Сількомунгосп» Шаповал В.М. про результати роботи підприємства,   виконком визнав роботу підприємства  задовільною та  рекомендував ДКП «Сількомунгосп» продовжити  роботу  щодо організації безперебійного  забезпечення населення водою та вчасного і якісного ремонту водопровідної мережі;  збору та вивезення сміття, зокрема шляхом  активізації процесу укладення  відповідних договорів, забезпечувати належне утримання мережі контейнерних майданчиків для роздільного збору сміття та ін..

Рішеннями виконавчого комітету  було утворено:  комісію з обстеження стану жилих будинків на території Дмитрівської сільської ради, постійно діючу комісію з питань поводження із безхазяйними відходами,  комітет забезпечення  доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів  соціальної та інженерно-транспортної  інфраструктури, архітектурно-містобудівну раду  при відділі містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства  та цивільного захисту  та затверджено відповідні Положення.

По питаннях «Про роботу комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради»    та «Про присвоєння  адреси об’єкту нерухомого майна – дошкільному навчальному закладу «Ягідка»   членів виконкому інформувала  начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради Бойко Н.О.

В процесі роботи члени виконкому також затвердили новий склад сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій , заходи щодо  попередження пожеж, загибелі та травмування людей  на них на 2021 рік, план  реагування  на  надзвичайні  ситуації  Дмитрівської  сільської  ради, Перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення, пов’язане з ухиленням від сплати аліментів.

Виконавчий комітет Дмитрівської сільської ради розглянув ряд важливих питань

28 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

30 червня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке провела Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль.

Відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

Сьогодні, 18 травня 2021 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради, яке пройшло під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль

Засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

27 квітня 2021 року, під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

Відбулося засідання виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради

Під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль 19 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради.

Засідання виконавчого комітету

27 січня 2021 року під головуванням Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль відбулося чергове засідання виконавчого комітету.