Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Відбулася чергова робоча зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

29 червня 2021 року Дмитрівський сільський голова Наталія Стиркуль провела робочі зустрічі із жителями вулиць Шкільна, Молодіжна, Центральна, Залізнична та 1-го Травня села Цибулеве, на яких в цілому були присутні близько 115 жителів.
01.07.2021

Відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови із жителями села Цибулеве

За ініціативи Дмитрівського сільського голови Наталії Стиркуль, 9 червня 2021 року в селі Цибулеве Дмитрівської сільської ради відбулася робоча зустріч Дмитрівського сільського голови з жителями села..
11.06.2021

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»