Відкритий бюджет
phone_iphone
keyboard_backspace

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

Кажуть, що сміх продовжує життя. Цією порадою скористалися жителі сіл Макариха та Цибулеве.

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих  «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»  не тільки змагалися за перемогу, а ще й змогли зарядити своїм позитивом глядацьку залу.

Учасники продемонстрували глядачам  свої ораторські, співочі та танцювальні  здібності. До підготовки домашнього завдання вони підійшли дуже старанно та виявили свою креативність , але й не забули головної мети- підняти настрій присутнім та подарувати незабутні враження від своїх виступів.  В перервах між конкурсними завданнями глядачів радували своїм співом й талановиті мешканці села - Дмитро Зімін та Вікторія Пустовойко, а як милозвучно звучить сопілка нам продемонстрував директор сільського будинку культури Микола Зімін.

Творчість талановитої молоді оцінювало справедливе журі: Міркотан Лідія - начальник відділу культури, туризма та охорони культурної спадщини Дмитрівської сільської ради, Стиркуль Лілія - директор Дмитрівського сільського будинку культури та Павленко Марія - представник молодіжної ради.

Перемогу в конкурсі здобула команда «ОБА-НА» села Макариха, відповідно «Цибулівський квартал» отримав друге місце , за що команди були  нагороджені дипломами та медалями, а пам’ятні подарунки від ТОВ «Асторія» вручила командам в.о. старости Макарівського старостинського округу Усаченко Анна.

Лідія Олександрівна, запропонувала  ідею проведення такого заходу у вигляді Фестивалю сміху .  Сподіваємося, що в наступному році ми знову поринемо у світ жартів та веселощів, які нам охоче продемонструють учасники інших сіл громади.

Павленко Марія

культураМакарихаЦибулеве

Час великих змін

Вісім місяців, з грудня по липень, польсько-українська експертна група керувала процесом написання стратегії та надавала інституційну допомогу. Було сформовано робочу групу з представників всіх сфер і населених пунктів громади. Кожен доклав максимум зусиль та старань.

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Зустріч Н.Стиркуль із жителями села Плоске

26.07.2019р. у с. Плоскому відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови Стиркуль Н.Є. із жителями села, в ході якої було порушень важливі для мешканців питання.
29.07.2019

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Слухання

17 липня в Дмитрівському сільському Будинку культури відбулись громадські слухання. На їх розгляд винесено питання щодо проекту Стратегії сталого розвитку Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019-2027 роки.
18.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Запровадження кооперативного руху в Дмитрівській ОТГ.

25 лютого 2019 року відбулася робоча нарада із найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками Дмитрівської ОТГ.
25.02.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019