Золота молодь Дмитрівської ОТГ

Кажуть, що сміх продовжує життя. Цією порадою скористалися жителі сіл Макариха та Цибулеве.

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих  «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»  не тільки змагалися за перемогу, а ще й змогли зарядити своїм позитивом глядацьку залу.

Учасники продемонстрували глядачам  свої ораторські, співочі та танцювальні  здібності. До підготовки домашнього завдання вони підійшли дуже старанно та виявили свою креативність , але й не забули головної мети- підняти настрій присутнім та подарувати незабутні враження від своїх виступів.  В перервах між конкурсними завданнями глядачів радували своїм співом й талановиті мешканці села - Дмитро Зімін та Вікторія Пустовойко, а як милозвучно звучить сопілка нам продемонстрував директор сільського будинку культури Микола Зімін.

Творчість талановитої молоді оцінювало справедливе журі: Міркотан Лідія - начальник відділу культури, туризма та охорони культурної спадщини Дмитрівської сільської ради, Стиркуль Лілія - директор Дмитрівського сільського будинку культури та Павленко Марія - представник молодіжної ради.

Перемогу в конкурсі здобула команда «ОБА-НА» села Макариха, відповідно «Цибулівський квартал» отримав друге місце , за що команди були  нагороджені дипломами та медалями, а пам’ятні подарунки від ТОВ «Асторія» вручила командам в.о. старости Макарівського старостинського округу Усаченко Анна.

Лідія Олександрівна, запропонувала  ідею проведення такого заходу у вигляді Фестивалю сміху .  Сподіваємося, що в наступному році ми знову поринемо у світ жартів та веселощів, які нам охоче продемонструють учасники інших сіл громади.

Павленко Марія

культураМакарихаЦибулеве

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
17.10.2019

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

Урочистий захід до Дня працівника освіти

День вчителя – свято, яке єднає всіх освітян. Це день, коли кожен має можливість згадати свого вчителя та подякувати за знання, досвід, виховання.

Кіновечір в Цибулево

28 вересня, вечір. Погода тепла, але вечір обіцяє бути прохолодним. То й добре, що перенесли кіновечір у приміщення. Будівля Цибулівської сільської ради (яка вже тепер у складі Дмитрівської ОТГ) вже розкрила двері і чекає на глядачів. Глядачів першого кінопоказу у Цибулевому!!!

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019