Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23.07.2019

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, підприємств, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та секретар сільської ради Кулик С.І. ознайомили присутніх з питанням «Про визначення пріоритетної послуги Дмитрівської сільської ради».

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань регламенту, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів та секретар сільської ради Кулик С.І. ознайомили присутніх з питаннями «Про затвердження Антикорупційної Програми ради Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки» та «Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у раді Дмитрівської об’єднаної територіальної громади»

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Л.Чернікова  ознайомили присутніх з питаннями «Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 19 грудня 2018 року №161 «Про сільський бюджет на 2019 рік», «Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам'янського району Кіровоградської області».

Голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово–комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього  природного середовища та благоустрою населених пунктів Дмитрівської сільської ради Ю. Ларіков, представив низку земельних питань а саме: « Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Дмитрівської ради в новій редакції», «Про розгляд заяви гр. Назаренка В.О. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Назаренко Т. І. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Яблонського В.В. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Філінюк Ю. С. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Гончарової Л. М. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяв громадян « Про вилучення земельних ділянок», «Про розгляд заяв громадян «Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства».

Результати голосування

Сесії

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.