Відкритий бюджет
phone_iphone
keyboard_backspace

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23.07.2019

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, підприємств, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та секретар сільської ради Кулик С.І. ознайомили присутніх з питанням «Про визначення пріоритетної послуги Дмитрівської сільської ради».

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань регламенту, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів та секретар сільської ради Кулик С.І. ознайомили присутніх з питаннями «Про затвердження Антикорупційної Програми ради Дмитрівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки» та «Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у раді Дмитрівської об’єднаної територіальної громади»

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Л.Чернікова  ознайомили присутніх з питаннями «Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 19 грудня 2018 року №161 «Про сільський бюджет на 2019 рік», «Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка, центр позашкільної освіти» Дмитрівської сільської ради Знам'янського району Кіровоградської області».

Голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово–комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього  природного середовища та благоустрою населених пунктів Дмитрівської сільської ради Ю. Ларіков, представив низку земельних питань а саме: « Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Дмитрівської ради в новій редакції», «Про розгляд заяви гр. Назаренка В.О. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Назаренко Т. І. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Яблонського В.В. «Про затвердження проекту землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Філінюк Ю. С. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Гончарової Л. М. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяв громадян « Про вилучення земельних ділянок», «Про розгляд заяв громадян «Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства».

Результати голосування

Сесії

Час великих змін

Вісім місяців, з грудня по липень, польсько-українська експертна група керувала процесом написання стратегії та надавала інституційну допомогу. Було сформовано робочу групу з представників всіх сфер і населених пунктів громади. Кожен доклав максимум зусиль та старань.

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Зустріч Н.Стиркуль із жителями села Плоске

26.07.2019р. у с. Плоскому відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови Стиркуль Н.Є. із жителями села, в ході якої було порушень важливі для мешканців питання.
29.07.2019

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Слухання

17 липня в Дмитрівському сільському Будинку культури відбулись громадські слухання. На їх розгляд винесено питання щодо проекту Стратегії сталого розвитку Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019-2027 роки.
18.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Запровадження кооперативного руху в Дмитрівській ОТГ.

25 лютого 2019 року відбулася робоча нарада із найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками Дмитрівської ОТГ.
25.02.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019