Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Друга сесія восьмого скликання

Оголошення
14.12.2020

Пленарне засідання другої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 22 грудня 2020 року о 08:30 год. в залі засідань сільської ради

Проекти рішень

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що вносяться на розгляд

другої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання

 

1.        Про затвердження Регламенту Дмитрівської сільської ради.

2.        Про обрання постійних комісій Дмитрівської сільської ради.

3.        Про затвердження Положення про постійні комісії Дмитрівської сільської ради.

4.        Про план роботи Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

5.        Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 18 грудня 2019 року № 541 «Про затвердження Програми «Безпечне село» на 2020 рік».

6.        Про внесення змін до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Дмитрівської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням сільської ради від 18 грудня 2019 року № 532.

7.        Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт об’єктів благоустрою та встановлення пам’ятної стели в парку по пл.Перемоги в с.Дмитрівка Кіровоградської області».

8.        Про внесення змін до рішення сільської ради від 18 грудня 2019 року №551«Про сільський бюджет Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (код бюджету 11514000000)».

9.        Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

10.    Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Дмитрівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

11.    Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Дмитрівської сільської ради на 2021 – 2022 роки.

12.    Про затвердження Програми цивільного захисту населення Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

13.    Про затвердження Програми відшкодування витрат на поховання померлих самотніх громадян, осіб без певного місця проживання, знайдених невпізнаних трупів на 2021 рік.

14.    Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я на 2021 рік.

15.    Про затвердження Програми висвітлення діяльності Дмитрівської сільської ради в інформаційному бюлетені «Вісник Дмитрівської громади» на 2021 рік.

16.    Про затвердження Програми по забезпеченню екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, утилізації і захоронення твердих побутових відходів на 2021 рік.

17.    Про затвердження Програми утримання та розвитку автомобільних доріг комунальної власності Дмитрівської сільської ради на 2021 рік.

18.    Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Дмитрівської сільської ради на 2021-2023 роки.

19.    Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 березня 2020 року № 772 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Дмитрівської сільської ради та затвердження Положення про нього та внесення змін до деяких рішень сільської ради».

20.    Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Дмитрівської сільської ради.

21.    Про створення відділу культури , туризму та охорони культурної спадщини Дмитрівської сільської ради та затвердження Положення про нього.

22.    Про прийняття майна філії «Іванковецька загальноосвітня школа» у комунальну власність територіальної громади Дмитрівської сільської ради.

23.    Про затвердження Статуту опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» у новій редакції

24.    Про створення відокремленого підрозділу опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Дмитрівської сільської ради - філії «Іванковецька загальноосвітня школа» та затвердження Положення про філію.

25.    Про внесення змін до структури відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради, затвердженої рішенням Дмитрівської сільської ради від 14 липня 2020 року № 928.

26.    Про затвердження Положення про Молодіжний центр «Молодіжний простір» відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради.

27.    Про передачу контейнерів з балансу Дмитрівської сільської ради Кіровоградської області на баланс Дмитрівського комунального підприємства «Сількомунгосп» Дмитрівської сільської ради.

28.    Про продовження терміну перебування на посаді директора Дмитрівського комунального підприємства «Сількомунгосп» Шаповал В. М. та внесення змін до контракту.

29.    Про прийняття основних засобів з балансу Знам’янської районної ради на баланс Дмитрівської сільської ради.

30.    Про прийняття автомобіля до комунальної власності Дмитрівської сільської ради.

31.    Про прийняття грейдера до комунальної власності Дмитрівської сільської ради.

32.    Про прийняття об’єктів та майна, що знаходиться в оперативному управлінні та на балансі комунального некомерційного підприємства "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам'янської районної ради до комунальної власності Дмитрівської сільської ради.

33.    Про прийняття підручників на баланс Дмитрівської сільської ради.

34.    Про прийняття майна у комунальну власність Дмитрівської сільської ради.

35.    Про прийняття у комунальну власність Дмитрівської сільської ради приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам'янського району та його майна.

36.    Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Дмитрівської сільської ради бібліотечних філій Знам’янської районної централізованої бібліотечної системи.

37.    Про внесення змін до базової мережі закладів культури Дмитрівської сільської ради.

38.    Про умови оплати праці Дмитрівського сільського голови на 2021 рік.

39.    Про затвердження структури та чисельності апарату Дмитрівської сільської ради.

40.    Про внесення змін до структури фінансового відділу Дмитрівської сільської ради, затвердженої рішенням сільської ради від 12 листопада 2020 року № 1203.

41.    Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту апарату сільської ради.

42.    Про затвердження старости села Цибулеве.

43.    Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради, від 20 листопада 2020 року № 13 «Про утворення виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

44.    Про бюджет Дмитрівської сільської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 11514000000).

45.    Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

46.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації «Релігійна громада (Парафія) Святителя Миколая Мирлікійського Олександрійської Єпархії Української Православної Церкви села Цибулеве, Знам’янського району Кіровоградської області».

47.    Про розгляд клопотання ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування».

48.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України».

49.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва гр. Недовозу В.М.

50.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Бокатенко О.І.

51.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шершак О.М.

52.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шейко І.О.

53.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Абрамовському Р.М.

54.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванову А.Л.

55.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Турлюн І.В.

56.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мережаній Т.П.

57.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ніколаєвій Т.В.

58.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жалейко Т.В.

59.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даценко О.В.

60.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Діденко Н.М.

61.    Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність гр. Костелецькому О.А.

62.    Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність гр. Костенку В.В.

63.    Про розгляд заяви гр. Перебийніс Г.П. та внесення змін до рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради від 21 лютого 2020 року № 658

64.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Кожухарь Л.Є.

65.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Олійник В.Д.

66.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Олійник В.І.

67.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Шведчикову Д.В.

68.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Сидоренку С.М.

69.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Власенко Н.Ю.

70.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Дубок І.В.

71.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Тарасову Р.В.

72.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Ткаченку А.В.

73.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Мохнатому С.Ф.

74.    Про розгляд клопотання гр. Логвінової К.С. «Про відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства шляхом поділу земельної ділянки комунальної власності»

75.    Про розгляд клопотання гр. Логвінова Р.В. «Про відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства шляхом поділу земельної ділянки комунальної власності»

76.    Про розгляд клопотання гр. Горошко В.О. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність »

77.    Про розгляд клопотання гр. Цюпко О.В. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

78.    Про розгляд клопотання гр. Круванд Б.О. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

79.    Про розгляд клопотання гр. Штогрін О.Г. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

80.    Про розгляд клопотання гр. Панасенко А.І. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»

81.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Пославській Н.П.

82.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність гр. Моторняку А.А.

83.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дрозд А.П.

84.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Шевелі В.І.

85.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пермітіній О.М.

86.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткаченко А.В.

87.    ро затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність гр. Огиренко Г.Г.

88.    Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність гр. Валовику М.І.

89.    Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки у власність гр. Афанасьєвій Л.М.

90.    Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки у власність гр. Романенко В.В.

91.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучерявому І.І

 

92.    Про розгляд заяви гр. Аборанок Л.С. та внесення змін до рішення двадцять третьої сесії сьомого скликання Дмитрівської сільської ради від 12 листопада 2020 року № 1347 та № 1348.

93.    Про розгляд заяв громадян «Про вилучення земельних ділянок».

94.    Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства.

95.    Про обмеження руху транспортних засобів.

96.    Про розгляд заяви ТДВ «Колос» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування лагуни гноєсховища».

97.    Про затвердження Програми з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2021

 

Новини на цю ж тему

Відбулася п’ята сесія Дмитрівської сільської ради восьмого скликання

02 квітня 2021 року під головуванням Наталії Стиркуль відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь члени виконавчого комітету, керівники відділів сільської ради та окремих установ.
Новина
02.04.2021

Спільне засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради

02 квітня 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради з питань регламенту, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів...
Новина
02.04.2021

Пленарне засідання п'ятої сесії Дмитрівської сільської ради

Пленарне засідання п'ятої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 2 квітня 2021 року о 8:30 год. в залі засідань сільської ради.
Оголошення
22.03.2021

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26 лютого 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради з питань регламенту, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів...
Новина
26.02.2021

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

26 лютого 2021 року під головуванням Наталії Стиркуль відбулося пленарне засідання четвертої сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь прокурор Знам’янської місцевої прокуратури Лілія Джулай, члени виконавчого комітету...
Новина
26.02.2021

Пленарне засідання чергової четвертої сесії Дмитрівської сільської ради

Пленарне засідання чергової четвертої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 26 лютого 2021 року о 8:30 год. в залі засідань сільської ради.
Оголошення
15.02.2021

ІІІ сесія Дмитрівської сільської ради восьмого скликання

29 січня 2021 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання третьої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання, у якому взяли участь депутати, члени виконавчого комітету та керівники відділів сільської ради.
Новина
29.01.2021

Спільне засідання постійних комісій сільської ради

29 січня 2021 року відбулося засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради, яке провів депутат Г.Дебелий. У засіданні комісій взяли участь Дмитрівський сільський голова  Н.Стиркуль, секретар сільської ради Л. Камінська, члени виконавчого комітету та керівники відділів сільської ради
Новина
29.01.2021

Пленарне засідання позачергової третьої сесії Дмитрівської сільської ради

Пленарне засідання позачергової третьої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 29 січня 2021 року о 8:30 год. в залі засідань сільської ради.
Оголошення
28.01.2021

Пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради

22 грудня 2020 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.
Новина
22.12.2020

Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

26 листопада 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Фоторепортаж
26.11.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Новина
23.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Новина
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Новина
23.05.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше