Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12.06.2019

12 червня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, підприємств, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Л.Чернікова  ознайомили присутніх з питанням «Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 19 грудня 2018 року №161 «Про сільський бюджет на 2019 рік».

Голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово –комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього  природного середовища та благоустрою населених пунктів Дмитрівської сільської ради Ю. Ларіков, представив низку земельних питань а саме: «Про розгляд заяви гр. Романової Н. В. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Терновського В. М. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Лук’яненка О.І. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)», «Про розгляд заяви ТДВ «Колос» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: с. Дмитрівка, вул. Центральна, 2 г  для надання в оренду», «Про розгляд заяви ТДВ «Колос» «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: с. Дмитрівка, вул. Центральна, 2 д  для надання в оренду», «Про розгляд заяв громадян « Про вилучення земельних ділянок», «Про розгляд заяв громадян «Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства».

Результати голосування

Сесії

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.