ІІІ сесія Дмитрівської сільської ради восьмого скликання

29.01.2021

29 січня 2021 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання третьої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання, у якому взяли участь депутати,  члени виконавчого комітету та керівники відділів сільської ради.

Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, комунальної власності апарату Дмитрівської сільської ради Дорощук О.С. по питаннях «Про  розгляд  клопотання гр. Барміної І.С.  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність» та «Про розгляд клопотання гр. Споди С.В. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність», депутати прийняли відповідні рішення.

На підставі інформації начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бойко Н.С. та керуючись чинними нормативно-правовими актами, депутати внесли зміни до    рішення сільської ради    від 23 березня 2020 року № 774 «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються  через Центр надання адміністративних послуг  Дмитрівської сільської ради», а саме Перелік послуг було доповнено адміністративною послугою «Видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку».

У «Різному»  виступила депутат сільської ради Шкуренкова Л.Л., яка розповіла про  роботу громадської організації «Назавжди разом»та запропонувала активізувати роботу депутатів в даному напрямку.

Сільський голова Стиркуль Н.Є.  акцентувала увагу присутніх на проблемі автобусного сполучення та пошуках шляхів її вирішення.

Пов'язані документи

Результати голосування третьої сесії восьмого скликання
Результати голосування сесії сільської ради
27.01.2021
114
Про розгляд клопотання гр. Барміної І.С. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для надання у власність»
115
116
Про внесення змін до рішення сільської ради від 23 березня 2020 року № 774 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Дмитрівської сільської ради»
01.02.2021
Протокол третьої сесії сільської ради восьмого скликання
Протоколи
01.02.2021

Пленарне засідання чергової четвертої сесії Дмитрівської сільської ради

Пленарне засідання чергової четвертої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 26 лютого 2021 року о 8:30 год. в залі засідань сільської ради.
15.02.2021

Спільне засідання постійних комісій сільської ради

29 січня 2021 року відбулося засідання постійних комісій Дмитрівської сільської ради, яке провів депутат Г.Дебелий. У засіданні комісій взяли участь Дмитрівський сільський голова  Н.Стиркуль, секретар сільської ради Л. Камінська, члени виконавчого комітету та керівники відділів сільської ради
29.01.2021

Пленарне засідання позачергової третьої сесії Дмитрівської сільської ради

Пленарне засідання позачергової третьої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 29 січня 2021 року о 8:30 год. в залі засідань сільської ради.
28.01.2021

Пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради

22 грудня 2020 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Дмитрівської сільської ради. У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.
22.12.2020

Друга сесія восьмого скликання

Пленарне засідання другої сесії Дмитрівської сільської ради восьмого скликання відбудеться 22 грудня 2020 року о 08:30 год. в залі засідань сільської ради
14.12.2020

Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

26 листопада 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
26.11.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.