На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Звернення
Вакансії
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Новина
23.05.2019

У роботі сесії взяли участь керівники відділів апарату сільської ради, підприємств, установ, організацій району, члени виконавчого комітету сільської ради.

Депутатами було затверджено структуру та штатну чисельність відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради на 2019 рік.

В ході роботи сесії депутатами були внесені зміни та доповнення до Переліку соціальних заходів Програми соціально – економічного розвитку  Дмитрівської сільської ради на 2019-2020 роки.

Голова постійної депутатської комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку сіл громади О.Хомовський та заступник сільського голови з питань фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Л.Чернікова  ознайомили присутніх з питанням «Про внесення змін до рішення Дмитрівської сільської ради від 19 грудня 2018 року №161 «Про сільський бюджет на 2019 рік».

Депутатами було затверджено офіційний Веб-сайт Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: www.dmitrovka-otg.gov.ua  та Положення про функціонування офіційного Веб-сайту Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади в мережі Інтернет.

Голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово –комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього  природного середовища та благоустрою населених пунктів Дмитрівської сільської ради Ю. Ларіков, представив низку земельних питань а саме: «Про інвентаризацію земельної ділянки комунальної власності», «Про розгляд листа-клопотання Знам’янської районної державної лікарні ветеринарної медицини «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки в постійне користування», «Про розгляд заяви гр. Тімовського А. О. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяви гр. Кушніра М. М. «Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність», «Про розгляд заяв громадян «Про вилучення земельних ділянок», «Про розгляд заяв громадян «Про надання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських будівель та для ведення особистого селянського господарства».

Результати голосування можна переглянути за цим посиланням або у розділі "Документи" цого сайту.

Сесії

Новини на цю ж тему

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Новина
23.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
Новина
12.06.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape