Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нові механізми інтеграції малозабезпечених безробітних до праці

Інформація
08.02.2022

Сприяємо економічній самостійності малозабезпечених безробітних: нові механізми інтеграції до праці

 

З початку цього року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні, мають можливість започаткувати власний бізнес.

Це нова бюджетна програма, що розроблена Міністерством соціальної політики України та орієнтована на сприяння непрацюючим працездатним особам, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, їхній економічній самостійності та інтеграції їх на ринок праці.

Держава пропонує таким громадянам отримати одноразову безвідсоткову поворотну фінансову допомогу в обсязі не більше 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня календарного року, в якому приймається  рішення про її надання (на початок 2022 року – 97 500 грн).

Ці кошти надаватимуться у безготівковій формі і можуть використовуватися тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для започаткування власної справи обладнання і матеріалів. Через три роки підприємницької діяльності допомогу потрібно буде повернути.

Вагома перевага цієї програми в тому, що сума, яка повертається, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Якщо ж підприємець працевлаштує у перший рік своєї роботи ще двох безробітних членів малозабезпечених сімей за направленням центру зайнятості або сума сплачених податків перевищила суму наданої фінансової допомоги, повертати кошти державі не потрібно.

Для отримання зазначеної допомоги непрацююча працездатна особа зі складу малозабезпеченої сім’ї, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, звертається до центру зайнятості з такими документами:  заявою про надання фінансової допомоги; довідкою для надання фізичним особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством, а також бізнес-планом.

Слід підкреслити, що служба зайнятості всім учасникам бюджетної програми допомагатиме у складанні бізнес-плану, консультації із започаткування та ведення бізнесу, за потреби організує проходження професійного навчання.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

Які документи мають бути подані для розгляду питання про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до пункту 6 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, особа має подати до базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості):

  • заяву (встановленого зразка);
  • довідку для надання фізичним особам відомостей про притягнення

до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством (така довідка не подається, якщо центром зайнятості за наявності технічної можливості відомості про особу отримано шляхом інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС);

  • бізнес-план.

Форма заяви є додатком 1 до вказаного Порядку. Отримати її електронний варіант можна на вебсайті Верховної Ради України.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/397-2021-%D0%BF#n11

Чи може отримати особа допомогу у підготовці бізнес-плану?

Так, може. Пунктом 5 вказаного Порядку передбачено, що для сприяння організації підприємницької діяльності центри зайнятості надають особам, які виявили бажання отримати фінансову допомогу та зареєстровані як безробітні, за їх згодою профорієнтаційні послуги, консультації з питань провадження підприємницької діяльності та організовують для них професійне навчання відповідно до законодавства. Для отримання фінансової допомоги особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, розробляє бізнес-план самостійно або у процесі професійного навчання.

З окремою інформацією щодо започаткування власного бізнесу є можливість ознайомитись шляхом перегляду відеокурсів «Генеруй бізнес ідею. Розпочни власний бізнес» у розділі «Освітній портал» на вебсторінці Державного центру зайнятості.

https://skills.dcz.gov.ua/course/generuj-biznes-ideyu-stvory-svij-biznes/curriculum/

Яким чином приймається рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, питання надання фінансової допомоги вирішується комісією, утвореною базовим центром зайнятості (філією обласного центру зайнятості). До її складу включаються представники цього центру (філії), уповноважена особа виконавчого органу, представники органу соціального захисту населення, органів місцевого самоврядування, територіальних органів державної податкової служби, організацій (об’єднань) роботодавців і профспілок (за згодою).

Рішення про надання фінансової допомоги (про відмову в її наданні) приймається комісією за результатами розгляду бізнес-плану та поданих документів у присутності особи, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність (за її згодою), та оформляється протоколом.

 

 

Чи може особа, щодо якої  прийняте позитивне рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, утворити для провадження підприємницької діяльності юридичну особу?

 Відповідно до пункту 9 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, особа, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, щодо якої комісією прийнято позитивне рішення про надання їй фінансової допомоги, створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа-підприємець.

Таким чином, особа може зареєструватись як фізична особа-підприємець або утворити приватне підприємство чи іншу юридичну особу.

З інформацією щодо різновидів юридичних осіб є можливість ознайомитись у розділі II Господарського кодексу України.

У які строки особа має утворити суб’єкт підприємницької діяльності?

Відповідно до пункту 9 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, особа створює юридичну особу чи реєструється як фізична особа-підприємець протягом 30 календарних днів з дати отримання повідомлення про прийняте комісією рішення.

Якщо особа протягом цього строку не створила юридичну особу чи не зареєструвалася як фізична особа-підприємець без поважних причин, вона втрачає право на отримання фінансової допомоги. У разі наявності поважних причин такий строк становить 60 календарних днів.

Поважними причинами продовження строку створення юридичної особи чи державної реєстрації фізичної особи-підприємця є: хвороба особи, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, смерть членів її сім’ї та родичів, догляд за хворою дитиною віком до 14 років, відвідування закладів охорони здоров’я, судових та правоохоронних органів, військових комісаріатів, інших державних установ та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють створення юридичної особи чи державну реєстрацію фізичної особи-підприємця протягом зазначеного строку, що підтверджується відповідними документами.

 

Яким документом оформлюється фінансова частина рішення про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до пункту 10 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, для надання фінансової допомоги між обласним центром зайнятості, базовим центром зайнятості (філією обласного центру зайнятості) та особою (за наявності в неї статусу суб’єкта підприємницької діяльності) укладається угода про надання особі фінансової допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Форма угоди є додатком 2 до вказаного Порядку. В угоді зазначаються умови, невиконання або неналежне виконання яких може призвести до його розірвання та повернення особою, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, отриманих коштів фінансової допомоги.

Ознайомитись з текстом угоди можливо на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Малозабезпеченим сім’ям”.

 https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-na-zdobuttya-ekonomichnoyi-samostiynosti-malozabezpechenoyi-simyi

Які документи має подати особа для отримання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

 

Відповідно до пункту 11 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, для отримання фінансової допомоги на оплату витрат на закупівлю обладнання та матеріалів особою до базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості) подаються рахунок-фактура (рахунок, квитанція, накладна тощо) та договір, укладений між особою і постачальником (продавцем) обладнання та матеріалів. Такий договір обов’язково повинен містити положення щодо сплати штрафних санкцій постачальником (продавцем) за порушення ним строків постачання обладнання та матеріалів. Оплата витрат на закупівлю обладнання та матеріалів проводиться обласним центром зайнятості.

Оплата витрат на закупівлю обладнання та матеріалів може бути проведена декільком постачальникам (продавцям) обладнання та матеріалів у межах граничного розміру фінансової допомоги.

 

Чи здійснюється контроль за фактом провадження підприємницької діяльності особами, які отримали допомогу на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до пункту 8 Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397, та пункту 20 Угоди про надання особі, яка виявила бажання провадити підприємницьку діяльність, фінансової допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї (далі – угода), один раз на квартал на засіданні комісії базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості, далі – центр/філія) особи, які виявили бажання провадити підприємницьку діяльність, доповідають про стан провадження ними підприємницької діяльності та виконання бізнес-плану.

Пунктом 8 угоди передбачено, що упродовж 10 календарних днів про факт припинення підприємницької діяльності особа повинна у письмовій формі повідомити центр/філію.

Контроль за виконання угоди здійснюється обласним центром зайнятості та центром/філією. У разі порушення особою умов угоди центр/філія збирає та подає на розгляд відповідної комісії матеріали про виявлення порушення таких умов.

 

Чи передбачено повернення допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї?

Відповідно до Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 (далі – Порядок), допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою. Пунктом 13 Порядку визначено, що фінансова допомога повертається однією сумою протягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання.

Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму сплачених особою податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом трьох років її отримання (норма пункту 14 Порядку).

Порядок також передбачає випадки, коли можливо не повертати допомогу. Також передбачені випадки, коли допомога має бути повернута достроково.

 

В яких випадках допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї не підлягає поверненню?

За загальним правилом Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 (далі – Порядок), допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою і підлягає поверненню протягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання.

Водночас, відповідно до  пункту 15 Порядку, фінансова допомога не повертається, якщо особою:

за трирічний період з дати отримання фінансової допомоги сплачено податки, збори (обов’язкові платежі) і єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі, що перевищує суму наданої фінансової допомоги;

у перший рік з дати отримання фінансової допомоги працевлаштовано за направленням державної служби зайнятості не менше ніж двох непрацюючих працездатних осіб із числа членів малозабезпечених сімей строком не менше ніж на два роки.

Рішення про неповернення фінансової допомоги приймається комісією за результатами перевірки виконання особою умов, зазначених у Порядку.

 

У яких випадках допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї підлягає достроковому поверненню?

 

За загальним правилом Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 (далі – Порядок), допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою і підлягає поверненню протягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання.

Пунктом 12 Порядку передбачені випадки, коли така допомога підлягає достроковому поверненню. До них належать випадки, коли особа не виконує або неналежно виконує умови надання допомоги, а саме не провадження підприємницької діяльності після отримання фінансової допомоги, понад три місяці наявність заборгованості із сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відповідно до норми пункту 13 Порядку, фінансова допомога повертається достроково у випадку розірвання угоди у разі наявності вищевказаних випадків.

Новини на цю ж тему

Щодо яких категорій громадян законодавство передбачає додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

Нагадаємо, що категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, визначені статтею 14 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон).
Інформація
27.12.2022

Нове у законодавстві: організація трудових відносин в умовах воєнного стану

Набув чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ, опублікований у газеті «Голос України».
Інформація
21.11.2022

Новокостянтинівська та Інгульська шахти запрошують на постійну роботу

Новокостянтинівська та Інгульська шахти запрошують на постійну роботу
Оголошення
21.11.2022

Бажаєте започаткувати власний бізнес? Не знаєте з чого почати – пройдіть курси за програмою «єРобота»

Уже чули про урядову програму «єРобота»? Маєте ідею для створення власного бізнесу? Перемогти у програмі стане значно легше, якщо ви будете більш обізнаними та дізнаєтесь усі тонкощі програми, зокрема й складання бізнес-плану.
Інформація
28.10.2022

Програма єРобота дії: отримай мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу

Є ідея та бізнес-план, бажання працювати та надавати роботу іншим? Скористайтеся урядовими програмами та отримайте мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу.
Інформація
29.09.2022

«На що жити?» та «Що робити далі?»: добірка корисних посилань для переселенців

Добірка державних послуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»
Інформація
11.08.2022

Реєстрація заявок з бізнес-ідеями для участі в Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва відкрита до 10 серпня!

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» та Естонська організація «Гараж48» запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею!
Інформація
05.08.2022

Мікрогранти: що треба знати про підтримку від держави

Допомога та стимулювання розвитку бізнесу наразі є вкрай важливими, адже це неабияка підтримка економічного фронту країни та людей, які залишилися без роботи.
Інформація
25.07.2022

Визначення розміру допомоги по безробіттю

У період карантину та на час воєнних дій в Україні допомога по безробіттю призначається з першого дня реєстрації особи як безробітної на підставі поданої особою відповідної заяви.
Інформація
25.07.2022

Призначення допомоги по безробіттю ВПО: від чого залежить розмір та на який період призначається

Якщо ви маєте статус внутрішньо переміщеної особи або перебуваєте на територіях, де ведуться бойові дії, та не маєте документів про періоди страхового стажу, трудової діяльності, заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), призначення допомоги по безробіттю вам здійснюється на підставі відомостей
Інформація
30.06.2022

Нова форма 3-ПН: чи можна буде подавати звітність про вакансії в електронній формі?

Нагадаємо, що з 07 липня цього року буде застосовуватися нова форма звітності про вакансії № 3-ПН.
Інформація
21.06.2022

Знам'янський МРЦЗ про зміни у законодавстві в умовах воєнного стану

З якого дня призначається допомога по безробіттю? Чи може переселенець припинити трудові відносини без відвідування роботодавця? Які зміни відбулися у законодавстві сфери зайнятості під час дії воєнного стану?..
Інформація
12.05.2022

Компенсація для роботодавців: хто може отримати державну фінансову підтримку

Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні
Інформація
12.04.2022

Клієнтам служби зайнятості: покрокові інструкції до дій

Державна служба зайнятості пропонує переглянути три інфографіки, які містять у собі всю важливу інформацію щодо реєстрації безробітних, їх обслуговування, а також виплати компенсацій роботодавцям у період воєнного стану.
Інформація
07.04.2022

Телефонна «гаряча» лінія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Телефонна «гаряча» лінія Кіровоградського обласного центру зайнятості
Оголошення
16.03.2022

Як можна зареєструватись у центрі зайнятості через застосунок “Дія”?

Статтею 43 Закону України “Про зайнятість населення”передбачена можливість подання засобами електронної ідентифікації заяви про надання статусу безробітного. Подання заяви здійснюється через застосунок “Дія”(питання зайнятості сконцентровані у розділі “Допомога по безробіттю”).
Інформація
16.03.2022

Фінансова допомога на здобуття економічної самостійності: нове для членів малозабезпеченої сім’ї

З січня 2022 року безробітні громадяни – члени малозабезпечених сімей можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
Інформація
08.02.2022

Звітуємо про виконання квоти з працевлаштування: що треба знати?

Статтею 14 Закону України “Про зайнятість населення” визначено категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню...
Інформація
17.01.2022

Надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

Фінансова допомога - допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, яка є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою та надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету...
Інформація
20.12.2021

Для користування послугами служби зайнятості можна використовувати цифрові документи з Дії

Електронні цифрові документи, що містяться у застосунку Дія, відтепер можна використовувати для реєстрації в службі зайнятості та під час подальших візитів до центру
Інформація
21.04.2021

Як зараз здійснюється обслуговування клієнтів у центрах зайнятості?

Переважна більшість центрів та філій в усіх регіонах України працює в звичному режимі. Однак епідеміологічна ситуація може змінюватися щодня...
Інформація
18.03.2021

Фінансова підтримка та зменшення адміністративного тиску: які зміни передбачає Проект закону України №4429?

Подолання наслідків кризової економічної ситуації, спричиненої заходами щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, є одним з пріоритетних завдань держави і вимагає постійного реагування на потреби бізнесу, сприяння відновленню його економічної активності.
Пресреліз
04.12.2020

Онлайн-освіта: безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно пройти 3800 навчальних курсів

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я  своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ...
Інформація
05.11.2020

ДІЄмо вдома: як зареєструватися в службі зайнятості не виходячи з дому

Подати документи до Державної служби зайнятості і отримати статус безробітного можна не виходячи з дому, за допомогою порталу державних послуг ДІЯ.
Інформація
21.10.2020

Як безробітним Кіровоградщини отримувати інформацію щодо нарахування допомоги по безробіттю онлайн?

Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю?
Інформація
29.09.2020

Знам’янський центр зайнятості відновлює прийом

Знам’янська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлює прийом клієнтів.
Новина
06.08.2020

На Кіровоградщині стартує конкурс на звання «Кращий роботодавець року»

З метою заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт...
Інформація
27.07.2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину для ФОП

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину виплачуватиметься й фізичним особам – підприємцям, які не мають найманих працівників і які вимушено не працювали через карантин.
Інформація
12.06.2020

Відтепер допомога по частковому безробіттю не оподатковується

29 травня 2020 року набув чинності Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)»
Інформація
05.06.2020

Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

Кожен центр зайнятості має електронну поштову скриньку​, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?
Інформація
13.04.2020

До уваги роботодавців Кіровоградщини! Шляхи співпраці із службою зайнятості в умовах карантину

Служба зайнятості Кіровоградської області у період карантину продовжує працювати та надавати послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям. Роботодавцям сприяє в укомплектуванні вакантних посад, шукачам роботи – у працевлаштуванні на актуальні вакансії.
Інформація
08.04.2020

Призначення житлових субсидій для безробітних: окремі питання та механізми

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 (набрала чинності 01 квітня 2020 року) визначено особливості надання житлових субсидій у період карантину.
Інформація
08.04.2020

Допомога по безробіттю дистанційно: зразки заяв та покрокова інструкція дій

Із 31 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України МУ 29 березня 2020 року № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», на період карантину, встановлені нові умови реєстрації
Інформація
08.04.2020

Як під час карантину зареєструватися в службі зайнятості

Якщо Ви маєте намір зареєструватися як безробітні–зверніться до центру зайнятості за місцем Вашого перебування.
Інформація
06.04.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.
Інформація
20.03.2020

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 39,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування...
Інформація
28.02.2020

Центр зайнятості. Прийом громадян.

19 вересня 2019 року з 10.00 до 11.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиметься прийом громадян в приміщенні Цибулівської сільської ради.
Оголошення
10.09.2019

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень
Оголошення
09.07.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше