Призначення житлових субсидій для безробітних: окремі питання та механізми

08.04.2020

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 (набрала чинності 01 квітня 2020 року) визначено особливості надання житлових субсидій у період карантину.

Зокрема, пунктом 3 зазначеної постанови встановлено, що при розрахунку житлових субсидій для безробітних буде враховуватись розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати (за період роботи до звільнення).

Звертаємо увагу, що вказане стосується тільки осіб, звільнених з роботи в період карантину за умови, якщо трудовий договір припинено по пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників).

Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

Кожен центр зайнятості має електронну поштову скриньку​, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?
13.04.2020

До уваги роботодавців Кіровоградщини! Шляхи співпраці із службою зайнятості в умовах карантину

Служба зайнятості Кіровоградської області у період карантину продовжує працювати та надавати послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям. Роботодавцям сприяє в укомплектуванні вакантних посад, шукачам роботи – у працевлаштуванні на актуальні вакансії.
08.04.2020

Допомога по безробіттю дистанційно: зразки заяв та покрокова інструкція дій

Із 31 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України МУ 29 березня 2020 року № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», на період карантину, встановлені нові умови реєстрації
08.04.2020

Як під час карантину зареєструватися в службі зайнятості

Якщо Ви маєте намір зареєструватися як безробітні–зверніться до центру зайнятості за місцем Вашого перебування.
06.04.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 39,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування...
28.02.2020

Центр зайнятості. Прийом громадян.

19 вересня 2019 року з 10.00 до 11.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиметься прийом громадян в приміщенні Цибулівської сільської ради.

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень
09.07.2019