Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району

28.02.2020

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 39,9%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (22,7%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (10%).

Протягом січня 2020 року:

-   мали cтатус безробітного  всього 915 осіб, з яких 60,1% складали жінки, 32,2% – молодь віком до 35 років, 37,8%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 55,1% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.02.2020 року – 830 осіб, в тому числі 4 особи із числа  внутрішньо переміщених та 14 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;

- працевлаштовано 77 осіб, з них 20 осіб із числа безробітних (жінки становили  16 осіб – 80%, молодь у віці до 35 років - 6 осіб або 30%;

- брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 70 безробітних;

- проходили  професійне навчання за направленням міськрайонної філії – 20 осіб;

Кількість актуальних вакансій станом на 01 лютого 2020 року становила  226 вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  4 особи.

Станом на 01 лютого  2020 року 627 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено

відділом взаємодії  з роботодавцями

Знам’янської міськрайонної філії

Кіровоградського обласного центру зайнятості

тел. 2-24-43

ДІЄмо вдома: як зареєструватися в службі зайнятості не виходячи з дому

Подати документи до Державної служби зайнятості і отримати статус безробітного можна не виходячи з дому, за допомогою порталу державних послуг ДІЯ.
21.10.2020

Як безробітним Кіровоградщини отримувати інформацію щодо нарахування допомоги по безробіттю онлайн?

Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю?
29.09.2020

Знам’янський центр зайнятості відновлює прийом

Знам’янська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлює прийом клієнтів.
06.08.2020

На Кіровоградщині стартує конкурс на звання «Кращий роботодавець року»

З метою заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт...
27.07.2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину для ФОП

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину виплачуватиметься й фізичним особам – підприємцям, які не мають найманих працівників і які вимушено не працювали через карантин.
12.06.2020

Відтепер допомога по частковому безробіттю не оподатковується

29 травня 2020 року набув чинності Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)»
05.06.2020

Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

Кожен центр зайнятості має електронну поштову скриньку​, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?
13.04.2020

До уваги роботодавців Кіровоградщини! Шляхи співпраці із службою зайнятості в умовах карантину

Служба зайнятості Кіровоградської області у період карантину продовжує працювати та надавати послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям. Роботодавцям сприяє в укомплектуванні вакантних посад, шукачам роботи – у працевлаштуванні на актуальні вакансії.
08.04.2020

Призначення житлових субсидій для безробітних: окремі питання та механізми

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 (набрала чинності 01 квітня 2020 року) визначено особливості надання житлових субсидій у період карантину.
08.04.2020

Допомога по безробіттю дистанційно: зразки заяв та покрокова інструкція дій

Із 31 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України МУ 29 березня 2020 року № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», на період карантину, встановлені нові умови реєстрації
08.04.2020

Як під час карантину зареєструватися в службі зайнятості

Якщо Ви маєте намір зареєструватися як безробітні–зверніться до центру зайнятості за місцем Вашого перебування.
06.04.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.

Центр зайнятості. Прийом громадян.

19 вересня 2019 року з 10.00 до 11.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиметься прийом громадян в приміщенні Цибулівської сільської ради.

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень
09.07.2019