Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

13.04.2020

Кожен центр зайнятості має електронну поштову скриньку​, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?

Крок 1. Вибір центру зайнятості:

з наведеного переліку оберіть той центр зайнятості, який зручний для вашої реєстрації та подальшого обслуговування;

тут же ви знайдете електронну поштову скриньку​ цього центру зайнятості.

Крок 2. Підготовка заяв:

завантажте форми Заяви про надання/поновлення статусу безробітного та Заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю;

роздрукуйте заяви;

заповніть заяви та підпишіть їх (зазначте у заяві ваші актуальні контакти);

зробіть скан- чи фото-копію підписаних заяв (безкоштовні інтернет-додатки для сканування документів шукайте у Google Play чи AppStore).

Крок 3. Підготовка документів:

уважно ознайомтеся з переліком документів, необхідних для реєстрації;

складіть перелік документів, які необхідні саме вам з урахуванням вашої приналежності до певної категорії осіб;

зробіть скан- або фото-копії своїх документів.

Крок 4. Формування е-листа:

оформлені заяви та підготовлені документи додайте як вкладення до е-листа обраного вами центру зайнятості (Крок 1);

у темі листа зазначте прізвище, ім’я, по батькові, наприклад «Електронне подання документів – Петренко Іван Петрович»;

у разі значного обсягу е-документів ви можете їх надіслати декількома е-листами.

​ Увага!!! При формуванні е-пакету документів не користуйтесь архіваторами! Сформовані у архів е-пакети будуть відхилені поштовими сервісами державної служби зайнятості у цілях безпеки!

Крок 5. Подання документів:

надішліть сформований лист на електронну поштову скриньку обраного вами центру зайнятості.

Нагальне прохання: Подавайте документи, у тому числі електронною поштою,  у робочі години робочих днів!

Крок 6. Надання статусу безробітного:

чекайте відповіді центру зайнятості щодо прийнятих рішень (електронною поштою або телефоном).

Крок 7. Тримайте зв’язок з вашим кар’єрним радником.

Також, шукайте додаткову і актуальну інформацію на офіційному вебсайті державної служби зайнятості та його вебсторінках "Освітній портал" і "Профорієнтація та розвиток кар’єри", у особистих е-кабінетах та на верифікованій Фейсбук-сторінці державної служби зайнятості.

Звертаємо вашу увагу! Заявник несе відповідальність за достовірність та повноту поданих відомостей та документів.

Відповідно до вимог Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 № 792 після завершення карантину або надзвичайної ситуації, впродовж 10 робочих днів ви маєте подати до центру зайнятості оригінали документів, необхідні для надання статусу безробітного (пункти 17-19 Порядку). Цей період може бути продовжений з урахуванням поважної причини, передбаченої пунктом 28 Порядку.

При цьому, доводимо до вашого відома, що центр зайнятості виконує свої повноваження щодо здійснення верифікації поданих вами документів та розслідування страхового випадку.

До уваги роботодавців Кіровоградщини! Шляхи співпраці із службою зайнятості в умовах карантину

Служба зайнятості Кіровоградської області у період карантину продовжує працювати та надавати послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям. Роботодавцям сприяє в укомплектуванні вакантних посад, шукачам роботи – у працевлаштуванні на актуальні вакансії.
08.04.2020

Призначення житлових субсидій для безробітних: окремі питання та механізми

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 (набрала чинності 01 квітня 2020 року) визначено особливості надання житлових субсидій у період карантину.
08.04.2020

Допомога по безробіттю дистанційно: зразки заяв та покрокова інструкція дій

Із 31 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України МУ 29 березня 2020 року № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», на період карантину, встановлені нові умови реєстрації
08.04.2020

Як під час карантину зареєструватися в службі зайнятості

Якщо Ви маєте намір зареєструватися як безробітні–зверніться до центру зайнятості за місцем Вашого перебування.
06.04.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 39,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування...
28.02.2020

Центр зайнятості. Прийом громадян.

19 вересня 2019 року з 10.00 до 11.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиметься прийом громадян в приміщенні Цибулівської сільської ради.

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень
09.07.2019