Допомога по безробіттю дистанційно: зразки заяв та покрокова інструкція дій

08.04.2020

Із 31 березня 2020 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України МУ 29 березня 2020 року № 244 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», на період карантину, встановлені нові умови реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Для реєстрації незайняті громадяни подають до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості заяви за наступними формами.

Кіровоградський обласний центр зайнятості надає форми таких заяв:

заява про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю;

заява про надання/поновлення статусу безробітного.

У період карантину повідомити службу зайнятості про свій намір зареєструватись як безробітний можна двома із способів:

• направити скановані копії документів: паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, документа про освіту, трудової книжки, заяви про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю, – на електронну адресу центру зайнятості/філії, який знаходиться територіально за вашим місцем перебування;
  • особисто надати ксерокопії вищезазначених документів, завірених особистим підписом, та заяву до центру зайнятості/філії через скриньку, розташовану перед центром зайнятості.

Для узгодження всіх подальших дій безробітного необхідно вказати діючий номер мобільного або домашнього телефону. Після отримання документів одним із вищеперелічених способів, фахівець центру зайнятості/філії зв'яжеться з вами для підтвердження або уточнення наданої інформації.

На час карантину, не обов'язково відвідувати центр зайнятості безробітним не рідше ніж один раз на 30 календарних днів. Всі дії щодо відвідування центру зайнятості в період карантину, клієнт узгоджує особисто  з фахівцем центру зайнятості засобами телефонного зв’язку.

Проте, після завершення карантину безробітний зобов'язаний протягом 10 робочих днів особисто подати до центру зайнятості весь перелік документів (оригінали), яким вимагають для надання статусу безробітного.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Покрокова інструкція щодо реєстрації осіб як безробітних в державній службі зайнятості

Кожен центр зайнятості має електронну поштову скриньку​, на яку можна подати документи для реєстрації як безробітного у державній службі зайнятості. Як це зробити?
13.04.2020

До уваги роботодавців Кіровоградщини! Шляхи співпраці із службою зайнятості в умовах карантину

Служба зайнятості Кіровоградської області у період карантину продовжує працювати та надавати послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям. Роботодавцям сприяє в укомплектуванні вакантних посад, шукачам роботи – у працевлаштуванні на актуальні вакансії.
08.04.2020

Призначення житлових субсидій для безробітних: окремі питання та механізми

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 (набрала чинності 01 квітня 2020 року) визначено особливості надання житлових субсидій у період карантину.
08.04.2020

Як під час карантину зареєструватися в службі зайнятості

Якщо Ви маєте намір зареєструватися як безробітні–зверніться до центру зайнятості за місцем Вашого перебування.
06.04.2020

Шановні шукачі роботи та роботодавці!

З метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 у Знам'янській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості встановлено тимчасовий порядок обслуговування клієнтів.

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,2%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 39,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування...
28.02.2020

Центр зайнятості. Прийом громадян.

19 вересня 2019 року з 10.00 до 11.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиметься прийом громадян в приміщенні Цибулівської сільської ради.

До уваги роботодавців!

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє, що з 08 липня 2019 року змінено рахунки для зарахувань заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших надходжень
09.07.2019