Афган

Ти – вічний біль ,Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокішій
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…
Чи треба взагалі згадувати про війну!
Деякі кажуть, що не треба. Я думаю, що треба. Треба до тих пір, поки людство неспроможне буде сказати: «Ми не тільки не хочемо війни, ми зробили все, щоб її не було, і її не буде!».
Афганістан… Уже 31 рік,як у нашій свідомості прописалося це слово, не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла. В той час молоді люди йшли на цю війну не за орденами і медалями,а свято вірячи, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.
15 лютого у Дмитрівському сільському будинку культури, вже за традицією,12-тий рік поспіль зібралися на вечір- пам'яті, присвячений воїнам-інтернаціоналістам, учасники Афганської війни. На початку заходу учасники бойових дій,спільно з сільським головою Дмитрівської об’єднаної громади Наталією Стиркуль , поклали квіти до Братської могили і хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув в цій жахливій, несправедливій війні.
Працівниками закладів культури підготовлений змістовний захід та тематична викладка.





Новини на цю ж тему
День пам'яті Героїв Крут.

Милі жінки, Дмитрівської об'єднаної територіальної громади!

В Дмитрівській громаді на Маланку «козу» водили

Коляднички посівали із Старим Новим роком вітали!

Вшанування жертв Голодомору 1932-33 років

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

1 жовтня - особлива дата

Урочистий захід до Дня працівника освіти

283-тя річниця Дмитрівки

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Ой на Івана,та й на Купала

Літо з бібліотекою
