День рибалки в Дмитрівській ОТГ

17.07.2019

Напередодні, 13 липня на Новомиколаївському водосховищі вже традиційно зібралися любителі та професіонали рибного лову. У змаганнях, організованих українським товариством мисливців  та рибалок (голова Головко Микола Іванович), приймали участь команди села Дмитрівка, Знам’янської районної організації мисливців та рибалок, міста Олександрія, Світловодськ, Кропивницький, Новоукраїнка, селищ Олександрівка, Компаніївка, Онуфріївка, Новгородка.

На початку змагань усіх присутніх привітали сільський голова Дмитрівської ОТГ Стиркуль Н.Є. та голова УТМР Головко М.І. Музичний супровід та посвята новачків в рибалки від Нептуна було здійснено колективом Дмитрівського СБК.

Усі хто завітав у цей день на Новомиколаївське водоймище змогли покуштувати смачну юшку, половити рибку на вудку, постріляти з  пневматичної зброї, а також взяти участь у змаганнях з волейболу.

Кожен з учасників  змагань отримав нагороди та призи.

культура

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
17.10.2019

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

Урочистий захід до Дня працівника освіти

День вчителя – свято, яке єднає всіх освітян. Це день, коли кожен має можливість згадати свого вчителя та подякувати за знання, досвід, виховання.

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019