Урочистий захід до Дня працівника освіти

04.10.2019

Традиційно День працівника освіти відзначають на початку жовтня. Для нашої громади цьогорічне свято було особливо хвилюючим і урочистим, адже вперше воно було спільним для працівників освіти всієї Дмитрівської об’єднаної територіальної громади. На святкування  були запрошені вчителі ОНЗ «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка», філій «Дмитрівська ЗШ I-III ступенів» та «Цибулівська ЗШ I-III ступенів», працівники дошкільних закладів освіти «Івушка», «Малятко», «Калинонька», «Пролісок», працівники новоствореного комунального закладу «Центр позашкільної освіти», а також ветерани педагогічної ниви.

Привітати освітян громади завітала голова Дмитрівської об’єднаної територіальної громади – Стиркуль Наталія Євстафіївна. Всім працівникам освіти було висловлено подяку за невтомну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Під час урочистостей педагогів також привітала та нагородила грамотами за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління начальник відділу освіти, молоді та спорту – Калініна Валентина Іванівна.

Окрему подяку висловили ветеранам педагогічної ниви Дмитрівської ОТГ, які багато років пропрацювали в навчальних закладах громади.

Святкування продовжилося незвичайним випуском новин «Учитель ТБ», ексклюзивним сюжетом телепередачі «Світське-освітянське життя», відеопривітанням від вихованців дошкільних закладів, відео інтерв’ю від ветеранів-освітян та святковим концертом від юних артистів громади.

культура

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
17.10.2019

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019