Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

17.07.2019

Хочу поділитися враженнями від навчальної поїздки до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання». В ході цієї поїздки, дякуючи програмі U-LEAD, за кошти яких ми змогли здійснити цей візит до сонячної Херсонщини, ми відвідали територію Присиваської ОТГ (с. Григорівка Чаплинського району Херсонської області),в якій нам презентували родзинку  території - затоку Сиваш, де розташоване Лемурійське озеро. Відвідали зелену садибу та музей, який створив своїми силами мешканець села Григорівка.

Другий день пройшов ще більш цікаво .Тавричанська ОТГ нас зустріла двома потужними господарствами, завдяки яким, цій території є чим похизуватися. Це – спортивний комплекс з роздягальнями, тренажерним залом, боксерським рингом .Обладнання в спорткомплексі усе професійне, працюють два тренери і для населення громади ці послуги надаються безкоштовно (доречи , населення  цього села, де розташоване господарство, налічує 500 осіб). А ось центральна садиба взагалі вразила. Завдячуючи голові господарства, в центрі розбитий і облаштований дендропарк – гордість Тавричанської ОТГ. Приємно було прогулятись алеями парку, полюбуватись зеленими насадженнями, барвистими  квітами. Неймовірної краси парку надають фонтан та чудові статуї. Сподобався лабіринт із посаджених туй, як у фільмі про  Гаррі Поттера. На території ОТГ є будинок культури, тенісний корт, футбольне поле та стадіон. Прикрашають садибу чудові троянди . Там можна гуляти і насолоджуватися красою весь день, але час наш обмежений, тому неохоче ми попрощалися з гостинними господарями території.

Далі ми вирушили на Зелені Хутори Таврії, де керівник цього кластеру поділився своїм досвідом створення бази відпочинку  «зеленого туризму» з нуля. Враження непередавані, тому що територія зелених хуторів 40 гектарів. І тому я сміло можу вам порадити, якщо ви плануєте поїхати з дітьми на відпочинок, то відвідайте сонячну Херсонщину. Зелені  Хутори налічують безліч розваг. Це і коні, і квадро парк, і селфі парк, кузня. Цікавим та пізнавальним буде відвідання контактного  зоопарку, а любителям екстриму прийдеться до душі скалодром та  мотузкове містечко. Згадуючи і переосмислюючи  усе, що побачила в цих громадах , хочеться сказати одне, наша територія має родзинки, гарні місця, садиби, які також можна залучити до проекту зеленого туризму. Ми маємо розуміння від влади, що сільський туризм – це соціальне явище, можна сказати, соціальне підприємництво, і цей напрямок може врятувати село.

Шановні мешканці громади, сільська садиба — це реальний бізнес для людей у селі, які можуть, займаючись ним, розвивати територію, а не виїжджати за кордон у пошуках роботи. Тож , якщо маєте ідеї щодо розвитку зеленого туризму на селі, ми чекаємо вас .

треннінгкультураU-LEAD

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
17.10.2019

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

Урочистий захід до Дня працівника освіти

День вчителя – свято, яке єднає всіх освітян. Це день, коли кожен має можливість згадати свого вчителя та подякувати за знання, досвід, виховання.

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE