Ой на Івана,та й на Купала

12.07.2019

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят. Цей день пов'язаний з безліччю вірувань, традицій та обрядів, яких дотрималися і у Дмитрівці: плигали через традиційне вогнице, незаміжні дівчата плели та кидали на воду віночки, танцювали навколо купальського дерева. А щоб додати колориту - розважали усіх міфічні русалки та чортенята.
6 липня гостинно зустріли гостей на Новомиколаївському водоймищі смачною юшкою з 13 -ти видів риби та феєрверком від ПП Олександра Юрченко , а 7 липня «На лужку", що по вулиці Молодіжна. З найкращими привітаннями до односельців звернулася голова Дмитрівської ОТГ Н.Стиркуль.
Громада активно згуртувалася і зробила свій внесок у організацію заходу: каша на вогнищі та інші смаколики прийшлися до душі кожному. Потурбувалися й про ігри та розваги для наймолодших жителів села. Олександр Кущов був спонсором призового фонду свята.
Конкурси та святкову дискотеку повели працівники Дмитрівського СБК. Розцвіли немов квіти папороті учасниці вокального гурту, які радували присутніх тематичними піснями.
Купальська ніч надовго затримала відпочиваючих, навіть дощ не був перепоною для святкувань! Дмитрівчани шанують і дотримуються народних традицій!

культура

В Дмитрівській ОТГ відзначили свято козацтва.

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
17.10.2019

1 жовтня - особлива дата

Другий місяць осені починається з особливої дати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це чисте та світле свято, коли ми даруємо їм свою любов і повагу .
11.10.2019

Урочистий захід до Дня працівника освіти

День вчителя – свято, яке єднає всіх освітян. Це день, коли кожен має можливість згадати свого вчителя та подякувати за знання, досвід, виховання.

283-тя річниця Дмитрівки

Дмитрівка відсвяткувала свій 283-ій День народження. Традиційно святкували три дні.
03.10.2019

Кімната народознавства в сільській бібліотеці

Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями
11.09.2019

Як в Дмитрівці відкривали спортивні майданчики

Завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) стало можливим придбання спортивних тенажерів для Дмитрівської ОТГ.

Відзначення Державних свят в Дмитрівській ОТГ

23-24 серпня в Україні святкують День державного прапора та День Незалежності України.
28.08.2019

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Опитування «Якісні і доступні культурні послуги»

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019