Відкритий бюджет
keyboard_backspace

Ініціатива в дії

07.08.2019

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE. Координаторка проекту Світлана Дубина разом із плосківчанами, які знайшли час і завітали на тренінг, спільно визначили головні завдання на найближчі два тижня, які можна власними силами втілити в життя. Ідей було багато, тому зупинилися на одній, яку швидко можна реалізувати, на ініціативі облаштування автобусних зупинок. Чекаємо на ідеї та вже не терпиться подивитися на кінцевий результат.

dobre

Гарна ідея запалює ініціативу

Всі ми хочемо жити в місці де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Тож найактивніші мешканці нашої громади, вирішили взятися за облаштування автобусних зупинок по вулиці Молодіжній та у центрі села.
06.08.2019

Фарбування ігрових майданчиків

Другого серпня у ДНЗ «Івушка» відбувся суботник з фарбування ігрових майданчиків. Активну участь прийняли батьки дітей, які відвідують дитячий дошкільний заклад.

День рибалки в Дмитрівській ОТГ

День рибалки в Україні відзначають щорічно у другу неділю липня. У 2019 році свято припадає на 14 липня.
17.07.2019

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».
17.07.2019

Ой на Івана,та й на Купала

Два дні поспіль дмитрівчани святкували Івана Купала - одне з найбільш стародавніх слов'янських свят.
12.07.2019

Завітало літо в ДНЗ "Івушка"

Основна мета роботи вихователя в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності
27.06.2019

Літо з бібліотекою

Колектив Дмитрівської сільської бібліотеки завітав в гості до вихованців літніх оздоровчих таборів освітніх закладів Дмитрівської ОТГ.
12.06.2019

Країна дитинства

3-го червня для вихованців дитячих садочків колективом Дмитрівського сільського будинку культури проведена весела спортивна естафета та чудові розваги приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.
04.06.2019

«Прощавай, садок дитячий!»

22 травня 2019 року пройшов випускний бал у дитячому садочку «Малятко». Свято для 9-ти майбутніх першокласників видалося радісним, цікавим.
29.05.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

«Міра жаху для нас – війна. Чорнобиль страшніше. Це війна з незримим ворогом. Війна без стрілянини і пуль.»

33 роки минуло з часу аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних із скорботним часом ядерного апокаліпсиса. Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті
26.04.2019