Ініціатива в дії

07.08.2019

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE. Координаторка проекту Світлана Дубина разом із плосківчанами, які знайшли час і завітали на тренінг, спільно визначили головні завдання на найближчі два тижня, які можна власними силами втілити в життя. Ідей було багато, тому зупинилися на одній, яку швидко можна реалізувати, на ініціативі облаштування автобусних зупинок. Чекаємо на ідеї та вже не терпиться подивитися на кінцевий результат.

dobre

ГОБ

15 серпня 2019 року в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури консультантом з гендерно орієнтованого бюджетування Антоном Ходаковим
23.08.2019

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Можливість для жінок-лідерок

12 червня регіональна координаторка Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмила Красницька разом з представником Українського Жіночого Фонду (УЖФ) Оленою Панченко відвідали Дмитрівську ОТГ.
13.06.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

Шановні мешканці громади!

Протягом травня-червня 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в нашій громаді.
Анонс події
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019