Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

23.05.2019

Представники Дмитрівської ОТГ 20 травня 2019 року, в місті Кропивницький розпочався дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад", який організовано Програмою USAID DOBRE в партнерстві з PROZORRO та TRANSPARENCY INTERNATIONAL Ukraine для громад - партнерів Програми з Кіровоградської області. Протягом двох днів учасники з Бобринецької, Маловисківської, Новоукраїнської, Компаніївської, Помічнянської, Смолінської, Дмитрівської, Новопразької ОТГ ознайомилися з топ-10 змін нового законодавства з публічних закупівель, організації закупівельної діяльності, процедури закупівель.

Проведення тренінгу для представників громад партнерів Програми DOBRE стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

dobreтреннінг

Програма «Молодіжний працівник в ОТГ»

15 жовтня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч з консультанткою програми DOBRE Оксаною Мальченко на тему: Програма «Молодіжний працівник в ОТГ».
Пресреліз
21.10.2019

ГОБ

15 серпня 2019 року в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури консультантом з гендерно орієнтованого бюджетування Антоном Ходаковим
23.08.2019

Ініціатива в дії

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE
07.08.2019

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».
17.07.2019

Можливість для жінок-лідерок

12 червня регіональна координаторка Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмила Красницька разом з представником Українського Жіночого Фонду (УЖФ) Оленою Панченко відвідали Дмитрівську ОТГ.
13.06.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

Шановні мешканці громади!

Протягом травня-червня 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в нашій громаді.
Анонс події
23.05.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019