Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

29.05.2019

Участь у тренінгу взяли посадовці, депутати, активна молодь та представники громадської організації.

✔️Під час тренінгу розглядали, які бувають антикорупційні інструменти. Проаналізували їх актуальність та ефективність саме для нашої громади. І, звісно, спробували використати кожен із інструментів на практиці.

✔️В результаті тренінгу учасники демократичним шляхом обрали антикорупційні інструменти, які, на їх думку, варто запроваджувати у себе в громаді. А саме:

1️⃣    Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,

2️⃣    Наглядова Рада При КП,

3️⃣    Антикорупційна Програма.

Результатом тренінгу є  розробка та впровадження вибраних антикорупційних механізмів в громаді.

*Тренінг відбувся в рамках Програма DOBRE. Проект реалізується спільно з Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети"
dobreтреннінг

Програма «Молодіжний працівник в ОТГ»

15 жовтня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч з консультанткою програми DOBRE Оксаною Мальченко на тему: Програма «Молодіжний працівник в ОТГ».
Пресреліз
21.10.2019

ГОБ

15 серпня 2019 року в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури консультантом з гендерно орієнтованого бюджетування Антоном Ходаковим
23.08.2019

Ініціатива в дії

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE
07.08.2019

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Навчальна поїздка на сонячну Херсонщину

Дякуючи програмі U-LEAD відбулась навчальна поїздка до Херсонської області на тему «Розвиток зеленого туризму, як рушій місцевого економічного зростання».
17.07.2019

Можливість для жінок-лідерок

12 червня регіональна координаторка Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмила Красницька разом з представником Українського Жіночого Фонду (УЖФ) Оленою Панченко відвідали Дмитрівську ОТГ.
13.06.2019

Шановні мешканці громади!

Протягом травня-червня 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в нашій громаді.
Анонс події
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019