Перспективи місцевого економічного розвитку

23.02.2019

Місцевий економічний розвиток це компонент, що дозволить реалізувати проект спрямований на:
- підтримку існуючого бізнесу;
- стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримка їх розвитку;
- залучення нового бізнесу та інвестицій для підвищення конкурентоздатності громади.

У організаційній зустрічі з визначення потреб в місцевому економічному розвитку громади взяли участь члени робочої групи  (представники влади, бізнесу, молоді, освіти та громадські активісти).

На даному було обговорено перспективи розвитку економіки громади та визначено завдання для організації подальшої діяльності робочої групи.

dobre

Програма «Молодіжний працівник в ОТГ»

15 жовтня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч з консультанткою програми DOBRE Оксаною Мальченко на тему: Програма «Молодіжний працівник в ОТГ».
Пресреліз
21.10.2019

ГОБ

15 серпня 2019 року в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури консультантом з гендерно орієнтованого бюджетування Антоном Ходаковим
23.08.2019

Ініціатива в дії

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE
07.08.2019

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Можливість для жінок-лідерок

12 червня регіональна координаторка Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмила Красницька разом з представником Українського Жіночого Фонду (УЖФ) Оленою Панченко відвідали Дмитрівську ОТГ.
13.06.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

Шановні мешканці громади!

Протягом травня-червня 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в нашій громаді.
Анонс події
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019