Шановні мешканці громади!

Анонс події
23.05.2019

Протягом травня-червня 2019 програма DOBRE проводитиме дослідження громадської думки в нашій громаді.  Це базове дослідження що дозволить більше оцінити ситуацію щодо думки громадян на початку співпраці з програмою.

Дослідження дозволить виміряти рівень підтримки мешканцями ОТГ процесу децентралізації, визначити, як громадяни оцінюють ефективність органів місцевого самоврядування, оцінити їхню задоволеність якістю місцевих послуг та рівень поінформованості щодо наявних можливостей брати участь в управлінні громадою, а також готовність активно долучатись до розвитку ОТГ. Дослідження оцінить зміни в часі та вплив Програми на розвиток партнерських громад. Окрім того, результати дослідження буде використано з метою удосконалення заходів Програми та стратегій їх впровадження в інтересах ОТГ.

Дослідницька компанія буде проводити особисті інтерв'ю з місцевими мешканцями в кожній громаді-учасниці з використанням планшета. Ми зі свого боку гарантуємо, що участь в дослідженні є цілком конфіденційною та добровільною, а всі дані будуть використані в узагальненому вигляді і жодні ідентифікаційні дані не будуть повідомлятися чи розкриватися публічно.

Просимо сприяння у проведенні особистих інтерв’ю в Вашій громаді!

dobre

Програма «Молодіжний працівник в ОТГ»

15 жовтня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч з консультанткою програми DOBRE Оксаною Мальченко на тему: Програма «Молодіжний працівник в ОТГ».
Пресреліз
21.10.2019

ГОБ

15 серпня 2019 року в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури консультантом з гендерно орієнтованого бюджетування Антоном Ходаковим
23.08.2019

Ініціатива в дії

6 серпня у селі Плоске відбулася зустріч - тренінг ,яка проходила в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Кіровоградській області» за підтримки програми USAID DOBRE
07.08.2019

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Звіт з оцінки управління фінансами

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.
26.07.2019

Можливість для жінок-лідерок

12 червня регіональна координаторка Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмила Красницька разом з представником Українського Жіночого Фонду (УЖФ) Оленою Панченко відвідали Дмитрівську ОТГ.
13.06.2019

Тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ"

27 та 28 травня Дмитрівської громади проходив тренінг "Антикорупційні механізми в ОТГ" (Тренери Тетяна Романова та Артур Чемирис)
29.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019