Відкритий бюджет
phone_iphone
keyboard_backspace

Звіт з оцінки управління фінансами

26.07.2019

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року  в нашій громаді проводився аналіз фінансових та бюджетних операцій, процедур та процесів на предмет дотримання положень законодавства України та з урахуванням передової міжнародної практики.

26 липня відбулася публічна презентація звіту, на якій розглянуто результати аналізу з ключовими особами, що відповідають за прийняття рішень.

Розроблено план дій з управління фінансами в громаді, який допоможе визначити основні заходи для Дмитрівської ОТГ у цій сфері, а також систематизовано допомогу, яку DOBRE ,буде надавати нашій громаді з метою покращення управління фінансами

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надає пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.
USAID Ukraine - USAID Україна
dobre

Час великих змін

Вісім місяців, з грудня по липень, польсько-українська експертна група керувала процесом написання стратегії та надавала інституційну допомогу. Було сформовано робочу групу з представників всіх сфер і населених пунктів громади. Кожен доклав максимум зусиль та старань.

Робоча зустріч з удосконалення надання послуг

2 серпня 2019 року в залі засідань Дмитрівської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з експертом програми DOBRE Вікторією Зубковою

Золота молодь Дмитрівської ОТГ

27 липня 2019 року на території села Макариха відбулося змагання Клубу Веселих та Кмітливих «Золота молодь», де дві команди «Цибулівський квартал» та «ОБА-НА»

Зустріч Н.Стиркуль із жителями села Плоске

26.07.2019р. у с. Плоскому відбулася зустріч Дмитрівського сільського голови Стиркуль Н.Є. із жителями села, в ході якої було порушень важливі для мешканців питання.
29.07.2019

Чотирнадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 липня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.07.2019

Слухання

17 липня в Дмитрівському сільському Будинку культури відбулись громадські слухання. На їх розгляд винесено питання щодо проекту Стратегії сталого розвитку Дмитрівської сільської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області на 2019-2027 роки.
18.07.2019

Дванадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

12 червня 2019 року відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
12.06.2019

Одинадцята сесія сьомого скликання Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

23 травня 2019 року під головуванням Н.Стиркуль відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Дмитрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.
23.05.2019

Вивчення особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення.

Представники Дмитрівської пройшли дводенний тренінг "Публічні закупівлі для тендерних комітетів об'єднаних територіальних громад" , який організовано Програмою USAID DOBRE
23.05.2019

Запровадження кооперативного руху в Дмитрівській ОТГ.

25 лютого 2019 року відбулася робоча нарада із найбільшими сільськогосподарськими товаровиробниками Дмитрівської ОТГ.
25.02.2019

Перспективи місцевого економічного розвитку

21 лютого 2019 року року Дмитрівську сільську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту DOBRE.
23.02.2019